Windykacja sądowa Poznań

Kancelaria Prawnicza, adwokaci, radcy prawni Poznań
Szybki kontakt z ekspertem:

Adwokat Radosław Namysł
Tel.: 61 851 75 52
Kom.: 660 725 800

OCHRONIMY TWÓJ MAJĄTEK

Boisz się  egzekucji komorniczej? Nie wiesz jak skutecznie wyplatać się  długów? Zleć nam opiekę nad swoim majątkiem.

Strefa dłużnika jest innowacyjną oferta na rynku firm windykacyjnych, których działania z reguły ograniczają się do pomocy wierzycielom w egzekwowaniu ich należności. Nasza firma postanowiła otoczyć opieką interesy majątkowe dłużników. 

Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty od swojego wierzyciela, bądź  firmy windykacyjnej zgłoś się do nas. Obsługa prawna dłużników obejmuje  przede wszystkim:
1) ustalanie niezasadności dochodzonych przez wierzycieli roszczeń;
2) negocjowanie systemu spłat zadłużenia z wierzycielem;
3) doradztwo prawne, w szczególności dotyczące sposobów uniknięcia egzekucji komorniczej oraz ponoszenia dodatkowych kosztów;
4) polubowne załatwianie sporu z wierzycielem;
5) reprezentowanie dłużnika w sporze sądowym. 

Celem, jaki przyświeca podejmowanym przez nas działaniom jest uchronienie majątku naszych Klientów przed egzekucją.  Często zdarza się bowiem, że firmy windykacyjne przy egzekwowaniu należności na rzecz swoich klientów posługują się metodami niezgodnymi z prawem, a dochodzona przez nich kwota znacznie przewyższa rzeczywistą wysokością długu.  

Dając zlecenie naszej firmie unikniesz zapłaty bezprawnie dochodzonych należności, a także nadmiernych kosztów związanych z egzekucją komorniczą. Jeśli zalegasz z dokonaniem płatności na rzecz swojego wierzyciela sprawimy, by spłata zadłużenia obywała się w sposób dostosowany do Twoich możliwości finansowych oraz wynegocjujemy najbardziej komfortowe warunku zapłaty długu.